top of page

עבודה מהבית

 

בכל שנה מנסים המון אנשים להקים עסקים קטנים, רובם נכשלים.

 

עובד מהבית?

האם העסק שלך ריווחי?

האם הזמן שאתה משקיע במוצר או בשירות כדאי ומשתלם לך?

האם חשבת את כל הנתונים שמרכיבים את השירות שלך, מה יקרה בעסק שלך אם תכפיל או תשלש את המכירות, כמה עובדים תצטרך, מהם הסיכונים, השקעות? הוצאות? כמה רווחים?

לכל עסק יש כמה מוצרים שהוא יכול לשווק, האם אתה משווק את המוצר הרווחי ביותר?  

 

ישנה מגמה ברורה בכל העולם והיא עידוד פתיחת עסקים קטנים וביתיים.

סקרים שנעשו מצביעים על כך שכ־70% מהאזרחים בישראל שואפים להיות עצמאיים... אם על יד פתיחת עסק בבית או בחוץ, או על ידי עבודה חלקית להגדלת הכנסתם.

המון נשים וגברים רוצים יותר גמישות עם הילדים והעבודה, בנוסף, ישנם בעלי עסקים המעודדים עובדים לעבודה מהבית.

פתיחת העסק בבית היא הפתרון המומלץ להתחלה.

היתרונות הם:

איכות העבודה לעיתים מעט שעות איכותיות של עבודה בבית שוות ערך ליום שלם במשרד, אפשר לבצע את העבודה בדרך המיוחדת לנו בלי "בוס על הראש", ניתן להפעיל את העסק גם בסופי שבוע וחגים, והחיסכון בהוצאות וזמן נסיעה הוא עצום.

 

המקצועות הופכים עם הזמן להיות יותר "שירותיים" ופוחתות עבודות שדורשות עבודות כפיים ובתי מלאכה, ייעוץ עסקי, ייעוץ פיננסי, סוכני ביטוח, שיווק באינטרנט, כתיבה, ייעוץ פסיכולוגי, מקצועות הקוסמטיקה, רופאים וכו'.

 

יתרון חשוב נוסף שיש לעסק בבית הוא בכך שאפשר לקבל החזר מס על חלק מהוצאות ההקמה והתפעול של הבית המשמש גם כעסק... כלומר אפשר במקרים מסוימים לגלגל חלק מהוצאות הבית על חשבון הוצאות מוכרות לניהול ותפעול העסק.

אנחנו מזמינים אותך ללמוד עוד על היתרונות של העבודה מהבית בפגישת ייעוץ חינם.

 

ישנו גם החשש שהעבודה בבית תתנגש עם חיי המשפחה והבית ויהיו הפרעות.

מחקר שנערך על יד רחל ורסהיימר מאוניברסיטת תל־אביב מצביע על כך שדווקא כאשר יש עומס יתר על האדם והוא לכאורה מתנתד בין הפעילות בעסק הביתי לבין חיי המשפחה, עד שהוא מוצא לעצמו מאגר אנרגיה נוספים וריבוי התפקידם שלו יביא להגדלת המאמצים שישקיע בשני העולמות.

 

וכך מי שיש לו מוטיבציה ומחויבות לנהל עסק בבית אך גם לשמור על חיי משפחה תקינים מגייס לעצמו משאבי אנרגיה נוספים והוא ימצא די זמן להעניק לקדרה ולעסק שלו.

 

על ידי פתיחת עסק בבית ניתן לחסוך סכומי כסף משמעותיים נוספים כגון תשלומים עבור חניית רכב, ארוחות עסקיות יקרות במסעדות, רהוט וציוד משרד, תשלומי חשמל, מים, טלפון, ארנונה, ביגוד חדש, שכר מטפלת לילדם, שכר דירה למשרד, ועוד הרבה כסף אשר ניתן להפנותו למטרות עסקיות טהורות ליצירת הכנסות נוספות ורווחים נוספים.

עצמאי עם עסק קטן העובד כעוסק פטור מרוויח יותר כסף על אותה עבודה שהיה מבצע עבור אחרים כשכיר.

יש גם כאלה השוללים פתיחת עסק וניהלו מהבית ובכלל עבודה מהבית. הם טוענים שנוצר טשטוש בין חיי הפרט לחיי העבודה, ואף פעם אתה לא ממש נמצא בבית עם המשפחה ובעבודה עצמה, כלומר אין הפרדה ברורה, עוד חיסרון הוא להכניס לקוחות הביתה מצב שהוא מהווה חדירה לפרטיות, ישנו נתק בין האדם העובד בביתו לעולם החיצוני, ושקשה יותר לעשות עסקים עם עסק ביתי, ושהעובד בבית פוגם בהעשרתו וצמיחתו כתוצאה מאי ספיגת מידע והחלפת רשמים עם עמיתים לעבודה לעסקים, חסר להם ״הרעש״ והפעילות התוססת של העלם החיצון לכן זה פוגם ביכולתם לנהל עסק בבית בהצלחה מרבית, עוד נאמר שאין יעדים ברורים ועמידה בזמנים.

אם אתה לפני פתיחת עסק קטן מהבית או במעבר משכיר לעצמאי כדאי לפנות אילנו לשיחת חינם.

אנחנו כאן כדי לעזור אל תהסס לפנות אלינו בכל שאלה.

ההודעה נשלחה בהצלחה

פוחדים מבקורת מס הכנסה? 

כדאי להקדים תרופה למכה!

תנו לנו שעה אצלכם בעסק, בה תוכלו ללמוד איך להמנע מקנסות ועקולים, איך לנהל את ספרי העסק לפי הענף אליו אתם משוייכים ושמס הכנסה יגיעו לבקורת מתי שהם רוצים! 

הנהלת חשבונות משודרגת לעסקים

הנהלת חשבונות משודרגת

עושים סוף לחשבוניות חסרות, להפסדים סמויים ועמלות מיותרות בבנק!

הצטרף לעשרות בעלי עסקים שהגיעו אלינו לפגישת היכרות חינם!

לפני פתיחת עסק חדש או שידרוג ושינוי רישום עסק קיים. 

צריך לרוץ לרשויות המס?

אנחנו נרוץ במקומך!

מתנה לעסק חדש: פתיחת תיקים במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

רו"ח איתי ארזי ייעוץ חינם
עבודה מהבית
bottom of page